A.C. ORDENES
HORARIOS ENTRENAMENTO A.C. ORDENES TEMPADA 2015/16

HORAS

LUNS

MARTES

MERCORES

XOVES

VENRES

17:00
18:00

   

PREBENXAMIN
 BENXAMIN

 

ESCOLA E
MICRO

17:30
18:30

PREBENXAMIN
BENXAMIN

ESCOLA E MICRO

     

18:00
19:00

       

PREBENXAMIN
BENXAMIN

18:30
19:30

PORTEIROS

 

ALEVIN
 INFANTIL

PORTEIROS

 

 

19:00
19:30

ALEVIN
 INFANTIL

       

19:15
20:45

       

ALEVIN
INFANTIL

19:30
21:00

PORTEIROS

 

PORTEIROS

SENIOR JUVENIL
JUNIOR

 

20:00
21:30

   

SENIOR
 JUVENIL
 JUNIOR

 

 

20:30
22:00

SENIOR
 JUVENIL JUNIOR

     

 

PAVILLON CASTELAO
 
CLUB PATÍN ORDENES
No ano 2003 o Clube Patín Ordes entrou a formar parte do A.C. Ordes.
 
MEMORIA DO CLUB PATÍN ORDENES

DENDE A SÚA FUNDACIÓN ATA A ACTUALIDADE

O Club Patín Ordenes, comenzou a súa andadura en Outubro de 1988, coa iniciación da Escola Deportiva Hockey a Patíns e catro equipos en competición ( Pre-benxamín - Benxamín - Alevín e Infantil ) , conseguindo xa un segundo posto no campionato galego.

Durante os quince anos de historia deste clube, conseguíronse un gran número de trofeos, entre os cales destacamos os seguintes:

.1988/89 Subcampión Pre-benxamín de Galicia.
.1990/91 campión Benxamín de Galicia.
.1991/92 3° Copa de España Alevín.
.1991/92 Subcampión Benxamín de Galicia.
.1992/93 campión Alevín de Galicia.
.1992/93 campión Alevín da Copa de España.
.1992/93 3° Copa de España Infantil.
.1993/94 Subcampión Alevín de Galicia.
.1993/94 campión Alevín Liga Galaico-Portuguesa.
.1993/94 campión Infantil liga Galaico-Portuguesa.
.1994/95 campión Infantil de Galicia.
.1994/95 campión de España Infantil.
.1994/95 3° de Galicia Alevín.
.1995/96 3° de Galicia Alevín.
.1995/96 3° de Galicia Senior Feminino.
.1996/97 campión da Liga Norte (Ascenso a primeira división) Senior.
.1996/97 3° de Galicia Feminino.
.1996/97 Subcampión Xuvenil de Galicia.
.1996/97 Subcampión Infantil de Galicia.
.1997/98 campión de Galicia Infantil.
.1997/98 Subcampión de Galicia Júnior.
.1997/98 Subcampión de Galicia 2° División Sénior.
.1998/99 campión de Galicia 2° División Sénior.
.1998/99 Subcampión de Galicia Júnior.
.1998/99 Subcampión de Galicia Xuvenil.
.1998/99 3° de Galicia Feminino.
.1998/99 campión liga Norte (Galicia - Asturias) Sénior.
.1998/99 Ascenso á División Nacional (Bilbao) Sénior.
.1999/00 Subcampión de Galicia Júnior.
.1999/00 Subcampión de Galicia Xuvenil.
.2000/01 campión de Galicia Sénior.
.2000/01 campión Liga Norte (Galicia - Asturias) Sénior.
.2000/01 campión Liga, Ascenso á división Nacional Sénior.
.2001/02 Subcampión Feminino Liga Norte (Galicia - Asturias).
.2001/02 14° Clasificado Primeira División Nacional.
.2001/02 5° Clasificado campionato de España Feminino (Celebrado en Ordes).
.2001/02 8° Clasificado Mundialito Feminino Celebrado en Mahia Portugal.
.2002/03 Subcampión de Galicia Benxamín.
.2002/03 2° Clasificado de Galicia Feminino.
.2002/03 13 Clasificado la División Nacional.
.2002/03 6° Clasificado campionato de España Feminino (Celebrado en Santander).